Close

IBM Security ReaQta

Slider Title

AI-powered, automated endpoint security

V súčasnom svete vzniká každým dňom veľké množstvo neznámych hrozieb, proti ktorým je účinná ochrana stále náročnejšia. Škodlivý kód zameraný na koncové body je čím ďalej sofistikovanejší a jeho detekcia vyžaduje najmodernejšie prístupy. IBM Security ReaQta ponúka jedinečný moderný prístup k zabezpečeniu koncových bodov.

IBM Security ReaQta poskytuje úplný prehľad o koncových bodoch, pričom autonómne zisťuje hrozby a reaguje na ne bez potreby ľudského zásahu. ReaQta je inovatívna platforma EDR riadená umelou inteligenciou, ktorá dokáže odhaliť a uviesť do kontextu kybernetické hrozby pomocou dynamickej analýzy správania a umožňuje autonómnu reakciu v reálnom čase. Dá sa jednoducho nasadiť na mieste, v cloude (SaaS) alebo v prostrediach so vzduchovou medzerou.

Zero-day hrozby sa za posledné roky zvýšili o 256 %. Tieto hrozby sú obzvlášť nebezpečné, pretože často bežia na pozadí bez akýchkoľvek viditeľných náznakov, ktoré by vám povedali, že ste pod útokom.

​Klúčové benefity:
  • Neviditeľné pre útočníka
  • NanoOS, jedinečný „hypervisor-based“ prístup, ktorý funguje mimo operačný systém a poskytuje detailný prehľad o procesoch a aplikáciách bežiacich na koncových bodoch.
  • Automatizácia s AI
  • Automatická detekcia hrozieb využívajúca umelú inteligenciu, behaviorálnu analýzu a vyhľadávanie hrozieb zahrňuje telemetriu z indikátorov, ktoré možno upraviť pre vlastnú detekciu a podrobné vyhľadávanie.
  • Reakcie v reálnom čase
  • Riadená a autonómna náprava dokáže zjednodušit a urýchliť reakciu, čím ušetrí čas analytikom. Kybernetický asistent sa učí z rozhodnutí analytika a následne aplikuje a doporučuje akcie tak, aby obmedzil falošné pozitívne výsledky.
  • Threat hunting na mieru
  • Vlastná detekčná stratégia pomocou Destra jazyka – nad rámec „out of the box“ modelov – pomáha riešiť compliance alebo špecifické požiadavky spoločnosti bez nutnosti reštartovať koncový bod.


Zaujali vás uvedené informácie?
Ak áno, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme viac informácii.


Záujem o konzultáciu

Ako ReaQta chráni koncové zariadenia?

Prípadové štúdie